מראה מקום 19 - 2009 - גלית שלח

12.7.2009

לכל תושבי שדה נחמיה שלום,

דף שברובו יהיה עם אוריינטציה גברית/מכאנית (והסליחה מראש עם הפמיניסטיות הדרוכות תמיד לפרץ זעם משום ניכוס ההגדרות לטובת המגדר שיש לו יותר שערות על הרגליים).

פינת שטיפת רכבים: תפעול פינת השטיפה עבר לידיו גילי נחשוני אשר לקח על עצמו תפקיד זה בהתנדבות. אבקש להעביר דרכו את כל הפניות בנושא זה.

גילי יפרסם בקרוב דף עם הנחיות – אני מאחלת לו הצלחה ולנו פינה ראויה ומתפקדת הדואגת לשימוש חסכוני במקורות המים.

פינוי פסולת: בימים אלה אנו עומלים על פינוי הר פסולת הבניין ושאר ירקות שהצטבר ליד סובת ההרחבה. לכל מי שיודע ובעיקר למי שלא, פינוי פסולת בנין ושפיכתו באזור שאינו מיועד לכך, הינו עבירה פלילית. ע"מ שלא נידרש לערב את רשויות החוק, אבקש מכל המשפצים והבונים להקפיד על הנוהל ולהנחות בו גם את הקבלנים איתם הם עובדים.

חילופי גבריי: סיימנו את בנייתו מחדש של כל תחום הבניין והשירותים. מה שהנחה אותנו הוא הרצון ליצור גוף מוביל ומתכנן שאינו עוסק רק בכיבוי שרפות ותיקוני שבר וכן שהתנהלותו תבטא את ההתארגנות לעתיד. התחום חולק לשניים, הראשון - ניהול והתכנון והשני - הביצוע.

לתחום הניהולי/תכנוני גייסנו את אמיל עזרן מקיבוץ שניר (בחצי משרה) ולתחום הביצועי את יואב פינטו (בחצי משרה) בנוסף לויקטור שנשאר איתנו עד מועד יציאתו לפנסיה. לצידם כמובן, מתפקדת ועדת חזקה ומקצועית. בתקופה הקרובה כולם "יחפפו" את כולם ובאוגוסט יסיימו תפקידם גברי וגל ויעבירו את המושכות ליואב ואמיל. אשר יפרסמו במועד המתאים את תוכנית עבודתם וכן את מספרי הטלפון שלהם.

זו הזדמנות להודות בשנית לגל וגברי על פעילותם ולאחל להם הצלחה.

**  מרגע זה גם הנשים מוזמנות להצטרף,

קלנועיות: בשבועיים האחרונים נתקלנו בכמה מקרים בהם "הושאלו" ללא רשות קלנועיות מבתי החברים המבוגרים תוך גרימת נזק בעלות לא מבוטלת. פעילות מסוג וונדליזם אינה משובת נעורים ואנו רואים אותה בחומרה רבה. הנושא טופל ואנו תקווה כי לא יישנה. מבעלי הקלנועיות אני מבקשת לא להשאיר את המפתחות בסוויץ.

פרסום תוצאות קלפי: הנוהל כיום הוא שעם תום ספירת הקולות, יו"ר ועדת הקלפי מתקשר אלי ומיידע אותי בתוצאות, במידה ומדובר בהצבעה פרסונאלית, אני יוצרת קשר טלפוני עם נשואי ההצבעה ומיידעת אותם ראשונים ורק לאחר מכן התוצאות מתפרסמות לשאר הציבור ע"ג הלוח האלקטרוני. החל מההצבעה הבאה נשכלל מעט מנגנון זה... מייד עם תום ספירת הקולות יפורסמו התוצאות גם באתר האינטרנט של הקיבוץ - כך הן יגיעו גם לתושבי ההרחבה אשר אינם מחוברים ללוח האלקטרוני ובנוסף ימנע מהציבור המתח שבהמתנה ליום ראשון.

משוב על ממלאי תפקידים: אני תקווה כי השבוע נוכל לצאת לדרך ונחלק את השאלונים עם ההנחיות איך למלא אותם .....

שבוע טוב וקריר

גלית.

תאריך מאמר מקורי
12/7/2009
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!