מראה מקום 21 - 2009 - גלית שלח

 

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏17/08/2009

לכולם שלום,

ראשית ברכות חמות לחברי המשק החדשים- דודיק, יפית, דנית, יריב, מזי ואיזי  ולכל בני משפחותיהם !!

ועדת קלפי ריכי נבחר במקומו של רפי וינמן שביקש להתחלף. אני רוצה להודות לרפי על שנים של שירות מסור וקפדני ולאחל הצלחה לריכי. הועדה בחרה בגילי נחשוני ליו"ר שלה.

 

ועד הנהלה נבחר: הפרסום התעכב היות ושני חברים הגיעו יחד למקום השמיני ברשימה והיה צורך לערוך בניהם הגרלה. הגרלה זו נערכה אתמול בערב ולהלן שמות חברי ועד ההנהלה הנבחרים: חנה, איציק, דודו, יעל דאי, עוזי, אחי, יהודה, יעקב בן דוד. אני מאחלת לכולנו תפקוד פורה שיוכל להוביל את המשק באחריות ובבטחה קדימה. 

 

שילוט ופרסום: חוצות המשק נראים לעיתים כדפיו האחוריים של עיתון צהוב במיוחד. מודעות- פרסום ואריגי פלריג פרומים ומתנפנפים מופיעים בכל מקום. גדר המערכת אינה לוח מודעות והכניסה לקיבוץ אינה פורטל שיווקי ! נא כבדו את החזות הציבורית ומנעו מאחרים את ההשתלטות עליה

.

נסיעות על שבילי המשק: לאחרונה רבו מקרים בהם חברים ותושבים לוקחים את החוק לידיהם ובכך מסכנים חיי אדם.  רכבים, אופנועים, טוסטוסים וטרקטורונים מקומם לא יכירם על מדרכות המשק !!! זהו גם המקום לחזור ולבקש להקפיד על נסיעה איטית בתחומי המשק ולהזכיר כי את הרכבים יש להחנות במקומות מוסדרים ולא על דשאים ושטחים פנימיים.

 

תרומת דם : מזה כמה התרמות אנו נאבקים לשמירת המכסה הדרושה. למרות שהאוכלוסייה הולכת וגדלה, כמות התורמים הולכת וקטנה. לא ניתן להפריז בחשיבות הנושא ונשמח מאד לגידול במספר התורמים. שפו לגיבורים שמגיעים באופן קבוע וכן לחנה נחשוני שמנהלת כל התרמה והתרמה באופן מופתי ונעים.


קלפי: בסוף שבוע זה מתקיימת הצבעה על שינוי תקנון האגודה בנושא דמי העזיבה. לשינוי תקנון דרושה השתתפות של 2/3  מבעלי זכות ההצבעה ומתוכם צריכים לתמוך 75%. התרגום המספרי – דרושים 111 משתתפים בהצבעה ומתוכם לפחות 83 תומכים. אנא בואו להצביע !!

                                                                                                                                                                גלית

תאריך מאמר מקורי
17/8/2009
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!