מראה מקום 37 גלית שלח - 2010

 

27.5.2010 

 לכל בית שדה נחמיה שלום,

כולנו עדיין בתחושת התרוממות אמיתית מחגיגות שנת השבעים לקיבוצינו.

דומני כי השמחה נובעת מתחושת הקהילתיות והעשייה שנוצרה וכן מרגש השייכות והגאווה בה נמלאנו עת היינו חלק ממשהו שהוא גדול מאיתנו.

גדולתם של אירועים מסוג זה הוא בצביעת האפשרויות הטמונות בנו, בזיהוי כוחה של לכידות, שימת מטרות משותפות והתגייסות.


שבועות, ביכורים, ארוחת ערב, שירה בציבור מפגש מחזורים

רבים רבים לקחו חלק בהכנה אך אני חייבת לציין את שמות המובילות:

נעמי גבאי, רעיה אנוליק ואורית שלזינגר – כוח נשי במיטבו אשר ניצח על שלל האירועים-

הכול בטוב טעם ומחשבה, מתוזמר, מהודק ,טעים ונעים. הפקת ענק, רבת פרטים אשר נוהלה בשקט מופתי, באווירה טובה וללא צל צילה של אנחת קושי או מרירות.


יום הילד

אותו חגגנו למחרת כמיטב המסורת. כל שנה, ברוב פאר, מוצע שפע בל יתואר של מאכלים אטראקציות צבעים ופעילויות המבוססות כולן על התגייסות התנדבותית. גם כאן מדובר בהפקה מאסיבית של הקמה תפעול ופירוק. שעות של עשייה התרוצצויות פיקוח והשקעה.

על כך מגיעה תודה מיוחדת לצביה  וצוותה - יגאל ויריב .

אשרינו וטוב לנו כי זכינו

 

תרגיל מוכנות העורף: לפני שבוע ערכנו תרגול עצמי לבדיקת המוכנות שלנו במקרה של מצב חירום. בחנו את מערך הקשרים בין הצוותים השונים (מטה ומידע, ביטחון, לוגיסטיקה, רפואה, חינוך וקהילה), וידאנו כי המקלטים ערוכים וכי צוותי החינוך מכירים את הנוהל. עקבנו אחר תהליך זרימת המידע והתמקדנו ברענון הנהלים וחלוקת התפקידים. הנ"ל נערך כהכנה לתרגיל ישובי רחב וממוקד שיערך בשיתוף עם המועצה בנובמבר.

 

אחראי חדש למועדון לחבר: מבין הפונים לתפקיד נבחר משה עמידור. משה יחל בתפקידו בחודש יוני. אני מאחלת למשה הצלחה ומודה לאריאלה על שלוש שנים ויותר בהן מלאה תפקיד זה. מעניין לעניין באותו עניין, בסיוע מימון מהמועצה, נכנסנו למהלך של שיפוץ המועדון, הגג כבר הוחלף וביום ראשון הקרוב 6/3/2010 ייסגר המקום למספר שבועות בהם תושלם המשימה שתכלול  בניית שירותים והרחבת שטח המטבח.

 

תאורת רחוב: מתוך רצון לחסוך בהוצאות החשמל הגבוהות, נבחנות חלופות שונות כגון-  דירוג תאורה, החלפת הנורות הקיימות בנורות חסכוניות שינוי מועדי ההדלקה והכיבוי וכדומה.  השקלול הסופי יבחן כמובן במונחים של עלות מול תועלת - רמת חיסכון צפויה מול שמירת הביטחון על מדרכות הישוב.  

 

גן משחקים: לאחר כדרור בין הצדדים שנמשך למעלה משנה, קיבלנו הבטחה מהיזם שעד חודש אוגוסט שנת 2010 תושלם בניית גן השעשועים המובטח בשצ"פ של ההרחבה.

 

אסיפת תקציב: תזכורת נוספת לאסיפת אג"מ שתתקיים ביום חמישי הקרוב בשעה 17:30 במועדון. יש חשיבות רבה לאישור התקציב בקלפי היות וקבלת הכספים מהמועצה מותנית בכך.

 

 

 

                                                                                                            שבוע טוב לכולם

גלית

תאריך מאמר מקורי
27/5/2010
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!