דף מידע מס' 1 מדנה

 לחברים שלום,

 

נוהל סיעוד – לאחר תהליך ממושך הגענו לקו הסיום ונוהל הסיעוד אושר באסיפה.

במהלך השבועות הבאים, תקבלו מסמכים בהם תתבקשו לבחור באחת מבין חמשת האפשרויות המופיעות בנוהל, ולצרף את המסמכים והאישורים הרלוונטיים.

 

חינוך – בתאריך 01.09.2014 עבר חינוך הגיל הרך לאגודה הקהילתית, את שנת הלימודים הנוכחית פתחה מערכת החינוך לאחר התאמות ושיפוץ מבנים עם  116 ילדים , מאחלת להורים ולילדים שנת חינוך פורייה ומוצלחת.

 

מרפאה – לאחר שנים ארוכות בהם שרתה רות הלפגוט נאמנה את חברי שדה נחמיה היא יוצאת לגמלאות, את מקומה של רות בתפקיד המזכירה הרפואית תופסת רחלי לוי מיסוד המעלה.

בשם חברי שדה נחמיה אני מודה לרות על שנים ארוכות של מסירות ונתינה ומאחלת לה שנים רבות של נחת והמשך עשייה קהילתית בשדה נחמיה.

לרחלי אאחל הכרות טובה ומהירה עם האנשים והצרכים וכמובן בהצלחה.

 

אגרת ביוב – עד היום חויבה אגרה לפי נפש, החל מהשנה הנוכחית על פי דרישות החוק והמועצה האזורית עלינו לחייב אגרת ביוב בהתאם לצריכת מים ולכן, בתקציב ספטמבר תופיע שורת זיכוי התשלום לנפש שחויב עד כה ושורת חיוב עבור אגרה בהתאם לצריכת מים .

החל מחודש אוקטובר תחויב אגרת ביוב אחת לחודשיים בהתאם לצריכת מים.

 

חלוקת רווחים ודמי עזיבה – במהלך חודש אוגוסט חולקו רווחים ודמי עזיבה לזכאים, כולי תקווה שנזכה לעוד שנים רבות של הנאה מפירות הנכסים ורווחה כלכלית.

 

בטחון וצח"י – בחודשים האחרונים היינו עדים למספר נפילות של רקטות באזורינו ולאיום חדש  - איום המנהרות, כחלק מההערכות למציאות המשתנה צוות צח"י עובר ריענון ומעבה שורותיו, דני טל – תושב הרחבה, נבחר להוביל את הצוות, ובתקופה הקרובה הוא יגייס חברים ויבצע הכשרות לפי צורך.  

 

פיצרייה – ביום חמישי התחדשנו בפיצרייה שנפתחה בחלק ממבנה המכבסה, בית שדה נחמיה מאחל הצלחה לנדב ברכה תושב ההרחבה שפתח את המקום, בתקווה שכולנו נהנה ממקום טעים ונעים.

 

לסיום,

בפתח השנה החדשה אני רוצה לאחל לחברי שדה נחמיה שנה של שגשוג והצלחה , שנה של החלטות טובות , של אחדות, חיבור ואכפתיות.

שנה של צמיחה וקליטה.

 שנה בה ייבחרו הבנים לחזור ולחיות את חייהם בקיבוץ בו גדלו, ולמלא את השורות בכוחות צעירים ורעננים.

שנה של שקט ובטחון.

 

 

 

דנה

 

 

 

 

גם השנה – לאה גולדברג

כל שנה ושנה מוריק הדשא,

ועולה החמה, ויורד המטר.

כל שנה ושנה אדמה מתחדשת,

מלבין החצב, ומזהיב ההדר.

כל שנה נולדים אנשים לרוב

לדמעות ולצחוק, לאחווה ושנאה.

יש מישהו הרוצה רק טוב  -  גם השנה.

 

תאריך מאמר מקורי
22/9/2014
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!