משולחן הבלתי פורמלי - ספטמבר 2014
להורים שלום,

צובעים קירות בתלתן

מספר עדכונים עבורכם:
בימים אלו אנחנו עמלים על התוכניות לחופשת סוכות, אבקש מהורים שיודעים כי בנם/בתם לא ישתתפו בקייטנת סוכות להודיע על כך מראש על מנת שנוכל להיערך בהתאם.

להלן תאריכים לאספות הורים:
אסיפת הורים לצופית 28/09/14 בשעה 20:30
אסיפת הורים לנעורים: 30/09/14 כיתה ז' 20:00 ובשעה 21:00 אסיפה לכל הורי הנעורים
אסיפת הורים לתלתן 05/10/14 בשעה 20:30
לדולב תקבע אסיפת הורים אחרי החגים.

השנה כל בית יאמץ פרוייקט ויפעילו במהלך השנה. להלן שמות הפרוייקטים שנבחרו:

תלתן-  "קבלת שבת זהב" .קבלת שבת עם תושבים בגיל הזהב. לאורך השנה יבקרו הילדים בבתי גיל הזהב בקיבוץ. המדריכות יתאמו עם הוותיקים ביקור קצר שבו ישמעו את סיפור החיים האישי, ההיסטוריה והמקצוע של כל ותיק. תוך כדי פעילות החוץ הילדים ילמדו להכיר את מקום מגוריהם ולהתחבר להיסטוריה ולמסורות.

פעילות בצופית

צופית- "גאים בעבודה". מקצועות העבודה שיש בכל העולם. מקצועות שיש היום וכאלו שכבר עברו מן העולם. הצגת מקצוע העבודה של ההורים בבתי הילדים, המדרכים יתאמו ביקור של הורים אשר  יסבירו וימחישו על עבודתם. כמו כן, הילדים יבקרו במקומות העבודה של ההורים, פעילות שתתבצע ברחבי הקיבוץ בלבד ובתיאום מראש.

דולב- "אני והעולם". פעילות שכבר החלה בדולב בשבוע שעבר, הילדים יעברו תהליך באמצעות חפצים, הסברים והמחשות המייצגים את הנושא השבועי : העולם, הארץ, המדינה, הגליל, הקיבוץ, הבית, המשפחה ואני. בשלב האחרון יערכו ביקורי בית של הקבוצה. כל ילד יציג את ביתו וחדרו וההורים יזכו לארח את הקבוצה בכיבוד והפעלה קצרה.

נעורים –"בעד עצמי" פרוייקט מגיע אלינו ממכללת תל חי לטובת בנות ח'-י'. התוכנית הינה חינוכית, חווייתית, הסברתית המתמקדת בהרחבת התפיסה והעמדות החיוביות הקשורות לדימוי העצמי, הערכה עצמית, דימוי גוף ודימוי אידאלי באמצעות פעילויות שונות. בימים הבאים יחליטו בני הנעורים על פרוייקט קהילתי בינתיים יצאו פעילויות: מסע "ביג" לבני מצווה, כנס י"א, גיוס מדצ"ים, גיוסים לשנת שירות לי"ב. לאורך השנה יהיו עוד פעילויות שיא גם מהמועצה לטובת הנעורים.

שתהיה לכולנו שנה טובה, מהמדריכים ואדוה.

תאריך מאמר מקורי
30/9/2014
גלריית תמונות מספרות
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!