כמה מלים לחברים מאילון לפני כניסת החג

29-03-2018

 

לחברים שלום!

כמה מילים לפני כניסת החג .

מכוון שהדברים העיקריים נמסרו כבר על ידי רון ודנה  אעשה זאת בקיצור.

אנו מסיימים עד יוני את רוב מרכיבי ההשקעה הכבדים  שיצרו עומס תזרימי על המערכת  הפיננסית שלנו . 


בניית הלול בהשקעה של כ4  מיליון ₪  מסתיימת בימים אלו והלולים יאוכלסו .


בתשתיות - אנו צופים את סיום העבודות במאי יוני 2018 . התבצעה בדיקה כוללת של העלויות הצפויות עד סוף הפרויקט , כדי לא לחרוג  מהתקציב .


מבנים יבילים - צפי לסיום ההכשרה למגורים  יוני 2018 .


הכנסת שותף לחוליות – התהליך מתקדם ולמעשה המהמורות הגדולות הוסרו וסוכמו  פתרונות שונים  לרוב המכריע של השאלות שהיו במחלוקת . כרגע עסוקים בעבודה טכנית בעיקרה  שנעשית ע"י עורכי הדין , שבשל החגים והחופשות מתעכבת מעט . על פניו לא נראה  שהטענות של הממונה על ההגבלים , יהוו מחסום לסגירת העסקה  . יש לציין שהחתימה שנקווה שתהיה בהקדם אינה אקורד הסיום, מכוון שכל המהלך דורש אישור של הממונה על ההגבלים ורשם האגודות . האישור הינו טכני אך לוקח זמן וצריך לקחת זאת בחשבון . החתימה היא הסכמה של הצדדים לפרטי העסקה ובכפוף לאישור הממונה על ההגבלים , ורשם האגודות, שהם השלב האחרון לפני הסגירה .


בתחום הקהילה ישנה יוזמה ברוכה של יריב ודודיק גבאי לאיתור עתודה ניהולית לעתיד הלא כל כך רחוק . התקיים מפגש ראשון עם הדורות הצעירים במועדון . הכוונה הייתה לייצר תהליך שהשותפים בו הם בנים שנמצאים בקיבוץ ומחוצה לו , חברים וכאלו שאינם חברים אך שוקלים את האופציה של קבלה לחברות בעתיד. המפגש היה כמפגש התנעה לתהליך יותר יסודי . ברור שלא הגיעו כל הבנים הפוטנציאליים , אך במהלך המפגש הוכנסו עוד שמות לרשימה שעשויים להיות רלוונטיים . כל זה בצרוף תקנון הקליטה שאושר הינם תהליכים שיכולים להתניע תהליך של הכנסת דם צעיר למעגל החיים בשדה נחמיה.


נדמה לי שאלו מספר נושאים שטומנים בחובם התחדשות שמביא אתו החג , והם ברכה בפני עצמם.

לסיכום ברצוני לאחל לכולנו חג שמח וחופשה מהנה .

אילון

 

תאריך מאמר מקורי
29/3/2018
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!