מראה מקום 11 - 2009 - גלית שלח

29/03/2009

וועד מקומי: עד לשעה זו, למעט אדם אחד, איש לא הציג את מועמדותו לכהונה בוועד !! חברי קיבוץ וחברי הרחבה, מדובר בניהול העתיד של כולנו..... התיבה שמחוץ למשרדי ממתינה לפניותיכם.

 

אסיפות: נדרשנו לנושא ולהלן ההגדרה: באסיפות האגש"ח רשאים להיות נוכחים רק מי שהינם חברי קיבוץ שדה נחמיה. באסיפות האג"מ רשאים להיות נוכחים רק חברי הקיבוץ וחברי ההרחבה. יעל ואנכי נקפיד בפרסומים לקרוא לאסיפות בשמן המדויק.

 

החוזה הקנייני לשיוך הדירות (לפי 751 ): עבר את בדיקתו של עו"ד חיצוני. המלצותיו יושמו כמעט במלואן בתוך החוזה שלנו ושניהם נשלחו לחברים לקראת הדיון הסופי שייערך ביום ראשון 29/3 באסיפה (אגש"ח). לאחריה נלך לקלפי לאשרו.

במידה והחוזה יאושר בקלפי, נמשיך במתווה וכל חבר יחתום עליו מול הקיבוץ.

בכך תושלם המשימה ונהיה ערוכים לכל צרה/שינוי שלא יבוא כך שבמידת הצורך נוכל לגשת לחתום במינהל ללא דיחוי.

 

דיון בנושא ההסכם החוזי (מושב) לתקופת הביניים – אסיפה (אגש"ח) בהשתתפות יונתן נקבעה ליום חמישי ה- 16/4. בסמוך למועד אשלח את הטיוטא לכולם.

 

כלבים: למרות שבפעם הקודמת הובטח דיון על חוגלות, כנראה שבלי כלבים אי אפשר,  הפעם מדובר בכלב שהתרוצץ לא קשור והפיל מהאופנים חברה אשר מאז סובלת מחבלות ואינה עובדת. נא בעלי הכלבים, כאשר אתם מסתובבים איתם, הקפידו כי יהיו קשורים.

 

ביטחון – לאור הצפירות הפתאומיות בחודש האחרון אני מזכירה את הנוהל, ברגע הישמע הכריזה (אשר מופעלת אוטומטית ע"י פיקוד העורף) יש להיכנס למרחב מוגן,(ארבע קירות בטון) ולא להסתובב בחוץ. באין הודעה אחרת, כעבור 15 דקות ניתן לחזור לשגרה. במידה ונידרש להמשך/שינוי הערכות הודעות ימסרו בכל האמצעים. כמו כן, על פי הוראות פיקוד העורף על המקלטים להיות נעולים. בעת הצורך וע"פ הנחייתם הם יפתחו.

 

ביטוח לרוכבי אופניים – מיועד לאלו אשר עוסקים בו כספורט וע"י כך חשופים למידה של סיכון. אנא פנו לגילי נחשוני ע"מ להסדיר את הנושא.

 

אינטרנט: בשעה טובה ומוצלחת יש לשדה נחמיה אתר אינטרנט !!! הוא יעלה לאוויר בעוד 72 שעות וכתובתו היא:  www. sde-nehemia.com

מי שמנהלת אותו היא אורית שלזינגר אשר יחד עם גיל לוטנר ונעמי גבאי אחראית גם להקמתו. עדיין לא כל המידע נמצא בפנים והזנת הנתונים נמשכת אך בהחלט ניתן להיכנס ולהתרשם. אורית תקבל בקשות, הערות ותוספות בשמחה (052-3733233 ) וכן תפרסם בהמשך מידע רלבנטי.

 

 

 

                                                                                                            עד כאן להפעם

                                                                                                            גלית

תאריך מאמר מקורי
29/3/2009
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!