מראה מקום 41 גלית שלח - 2010

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏30.6.2010

לכול בית שדה נחמיה שלום,

שלושה "טפו טפו טפו" לפתיחה שניים טכניים בהמשך ואחד חופש גדול לקינוח

 

צוות מסירת הודעות: חס וחלילה שלא נזדקק, צוות המורכב ממנהלת הקהילה (גלית), אחראית גיל הזהב (חנה) ועובדת סוציאלית (לילך) עבר הכשרה ותפקידו לבשר לנוגעים בדבר או להתלוות לגופים הרלוונטיים (צבא, משטרה) בעת מסירת הודעות פטירה.


ממונה על הטרדה מינית בישוב: בהתאם לתקנות, כל ישוב חייב למנות ממונה לנושא אשר עברה הכשרה ואשר תהווה כתובת לנפגעות. רותי בן דרור מונתה לתפקיד זה בשדה נחמיה ובקרוב תוציא מכתב לציבור אשר יפרט את מהות התפקיד וכן את הדרכים ליצירת קשר עימה.


הכשרה למתן עזרה ראשונה – פניה: כחלק מההיערכות לשעת חירום, שוב במסגרת הטפו טפו, אנחנו מעוניינים להרחיב את הקאדר המקומי המסוגל להגיש סיוע רפואי ראשוני, ע"י הכשרתו בקורס ל"עזרה ראשונה". חברי קיבוץ יש לנו מספיק, לכן פניה זו מיועדת למי מחברי ההרחבה המעוניין להשתלם ולהיות חלק מאותו צוות, הדרישות: קיבה לא מאד רגיזה ובעיקר נוכחות בישוב בשעת אמת. המעוניינים מוזמנים לפנות אלי או אל רות במרפאה.


נוהל פרסום תוצאות קלפי

הנ"ל מובא לידיעה ע"מ שהציבור ידע למה לצפות:

א.      יו"ר הקלפי ימסור למנהל/ת הקהילה ולה/לו בלבד, את התוצאות מיד בתום ספירת הקולות של ועדת הקלפי.

ב.      על מנהל/ת הקהילה ליידע עוד באותו היום את הנוגעים בדבר, במידה ומדובר בנושאים אישיים.

ג.        מייד לאחר יידוע הנוגעים  בדבר, מנהל/ת הקהילה י/תעביר את התוצאות לפרסום הן באתר האינטרנט, הן בלוח האלקטרוני והן ע"ג לוחות המודעות.

ד.      החלוקה המספרית בין מתנגדים לתומכים לא תפורסם כאשר מדובר בנושאים אישיים אלא רק האם אושר אם לאו. המעוניינים בכל זאת בחלוקה המספרית יכולים לפנות ליעל במזכירות ולקבלם.


במפרים עלינו: כמובטח הוספו, תוקנו ובשבוע הבא גם יסומנו שלל במפרים ברחבי הישוב. הנ"ל נבנו ע"פ תקן התחבורה שהוא: רוחב 4 מטר וגובה שבין 8 ל- 10 ס"מ . כאשר מדובר בבמפרים לעולם תישאר הכמות במחלוקת, יש המלינים כי היא מוגזמת ויש המלינים כי אינה מספקת. זהו המקום לחזור ולהזכיר כי יש לנסוע לאט ככל הניתן ברכבי הישוב תמיד ובפרט בתקופת החופש הגדול כאשר המוני ילדים מסתובבים בו.


חופש גדול: ברכותיי לילדים ותנחומיי להורים, יהיה חם, יקר ומתיש אבל בסוף זה ייגמר. ברכת ישר כוח שלוחה גם למערכת החינוך ככלל ולאילנה וצוותי הגיל הבלתי פורמאלי בפרט, זוהי תקופה עמוסה ומאתגרת ואני בטוחה שההשקעה העצומה בהכנת התוכניות והבתים תיתן פרי כך שלילדים ולנוער צפוי חופש מלא פעילות וכל טוב.


שבת שלום

גלית

תאריך מאמר מקורי
30/6/2010
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!