מראה מקום 49 גלית שלח - 2010

6.9.2010

לבית שדה נחמיה שלום,

קצר לסוף השבוע

 

רכזת תרבות: ליאת גדנקן, אף היא חברת ההרחבה, נבחרה לריכוז התרבות במקום צביה. ליאת לומדת את התפקיד ובקרוב תפרסם דף היכרות. אני מנצלת הזדמנות זו להודות לצביה פעם נוספת על השנים בהן ריכזה את הנושא והביאה אותו להרבה רגעי שיא והנאה. לליאת אני מאחלת הצלחה ובטוחה שתדע גם היא לעשותו כהלכה.


נוי: בסוף דרך ארוכה ומורכבת שכללה ליווי מתמשך, דיונים רבים ופגישות, הוחלט (הן בועד המוניציפאלי והן בהנהלת הקהילה) כי הדבר הנכון בשלב זה יהיה להמשיך להעסיק את הצוות הנוכחי אך להעביר את הענף לניהול קבלני. אנחנו בעיצומו של תהליך בחירת הקבלן וכמובן שנעדכן ברגע שייבחר.


איש תחזוקה: מוטי לוי (052-5692282) נבחר לתפקיד והוא יחליף את יואב שביקש לסיים. בשבועיים הקרובים יואב יעביר למוטי את התפקיד ובהמשך עם תום העברת השרביט, יפרסם אמיל את נוהל הפניה למי מהצוות. בשם כולם אני מודה ליואב ומאחלת הצלחה למוטי.


בריכה: תמה עונה ראשונה של שימוש בבריכה משופצת. תודה לגל ולצוות על צינון הקיץ המופרע שידענו אי פעם. החורף ינוצל להתארגנות וחשיבה נוספת באשר לשנה הבאה בכל הנוגע ל- חניות, מסיבות, ושאר החלקים הפחות נעימים הנלווים לפריבילגיה הרטובה. 


היעדרות: במהלך השבוע הבא אני לא אהיה במשק. בנושאים בוערים ושאינם סובלים דיחוי, ניתן לפנות ליהודה קדר.

 

 

סוף שבוע נעים

גלית      

תאריך מאמר מקורי
6/9/2010
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!