מראה מקום 61 גלית שלח - 2011
17.04.2011

 

לכל בית שדה נחמיה שלום

כמה מילים לפני החג, חלקן חינוכיות (תרתי משמע), חלקן ביטחוניות, חלקן אינפורמטיביות ולקינוח השלכת חכה... נתחיל בחינוך ולא מלבב:

 

ונדליזם בגן השעשועים החדש: לפני שבוע כמה חבר'ה השתלחו במקום. למרות שהפעם הסתיים הנ"ל בטלפונים של הרב"ש להורים ובניקיון המקום, בפעם הבאה יעורבו גופים חיצוניים. לא נוכל לתת יד להשחתת רשות הכלל...  נמשיך בחינוך אך בנעימים,

 

ועדת חינוך: לאחר חג הפסח, מתכנסת הועדה הנוכחית לישיבתה האחרונה שלאחריה יערכו בחירות לאיוש הועדה החדשה. מדובר בוועדה חשובה ואני קוראת לכמה שיותר הורים להגיש מועמדותם. להזכירכם, רק מי שהינם חברי האגודה יכולים להיבחר. דנית תפרסם את הפרטים והמועד.  ממילים חינוכיות למילה ביטחונית

 

ביטחון: תקופת החג משופעת באורחים ומטיילים מה שמקל מאד על שוחרי הרע להסתנן ולבצע זממם, הציבור נקרא להיות ערני ולא להתבייש לשאול שאלות. על כל תנועה חשודה יש לדווח לרוני משרדי באופן מיידי, כך שנעבור את החג בשלום.  

וממילים חינוכיות למילים אינפורמטיביות,

 

איש תחזוקה איברהים נבחר להחליף את מוטי שהיה איתנו זמן קצר, למוטי נאחל ברכה בסיום התפקיד ולאברהים הצלחה במילויו.

 

משאבי אנוש  חשיבותו של ניהול מש"א בארגון לא תסולא בפז, על אחת כמה וכמה כאשר הוא מבוצע באופן מקצועי. אם אוסיף לכך תכונות כגון יושרה אישית, לויאליות, מחויבות ויכולת עבודת בצוות, הרי שמדובר בנכס אמיתי. נאוה אשר מסיימת עבודתה אצלנו,  הייתה כל אלה ויותר, העבודה לצידה הייתה מרחיבת דעת ונהדרת ברמה האישית ממנה זכינו ליהנות בשש השנים האחרונות. אני מאחלת לנאוה שהתפקיד החדש יהיה מאתגר ומקדם.

לאסנת לבובסקי, מיסוד המעלה, שנבחרה לתפקיד אני מאחלת השתלבות מהירה והצלחה.

 

 

רעידות אדמה: כמובטח, פיקוד העורף יעביר הרצאה בנושא, זאת כחלק מהתכוננות והתארגנות הישוב לעולם הרועד סביבנו ומתוך תקווה שאם חו"ח יפקוד גם אותנו, נהיה ערוכים ככל שניתן. ההרצאה מתוכננת ל- 17/5, תזכורות יישלחו בסמוך למועד.  


שיפוץ חדר האכילה: בימים אלה ובמשך חול המועד משתפץ חדר האכילה, כך שיהפוך למקום שנעים לשבת ולאכול בו.

ונקנח בהטלת חכה....


חזות הישוב: זו חייבת במתיחת פנים ובעדכון היחס לציבורי!!  למרות שצוותי הנוי והאחזקה מחויבים לו, שפע המטלות להן הם אחראים, משאיר את סביבות פחי האשפה במצב רחוק מלהשביע רצון. בהעדר הגדרה טובה יותר, אני מחפשת מתנדב/ת, עם רישיון לטרקטור משוגע/ת לנושא עם זמן פנוי הרואה בנושא שליחות ויצעיד את כולנו למרחב נקי ומסודר בו כולנו נוכל להתגאות...... אשמח לפניות.

 

 

 האביב כאן, תפתחו חלונות בערב ותנו לניחוח הפריחה למלא לכם את הבית

 

 חג פסח שמח לכולם

גלית      

תאריך מאמר מקורי
17/4/2011
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!