מראה מקום 65 גלית שלח - 2011
30.06.2011

 

לחברים שלום

רק כמה קטנים לסוף השבוע...

 

מחיר השימוש ברכבי המשק: עד עתה, חיוב המשתמשים כלל שני מרכיבים: עלות הק"מ ועלות הזמן. בשל תקלה במערכת הזמנות הרכב הממוחשבת, שעלות תיקונה אינו מצדיק את התועלת שבה, לא ניתן יותר לתמחר את עלות הזמן. היות וכך, זו הוספה לעלות הק"מ. מחיר מעודכן: לענפים- 2 ₪  לחברים – 1.70 ₪.

 

כניסת חוליות להודו: לפני שהשמועות עושות להן כנפיים ותופסות פרשנויות ותוספות, חשוב לי להבהיר כי דיון בפרויקט הנ"ל והשלכותיו לגבי עתיד כולנו, יגיע לאסיפה באופן מסודר שהרי הוא זקוק לאישורה בכדי להתקיים.

 

הרחבה בינוי שלב ב': למרות התחייבות הקבלן כי רכבים כבדים לא יעברו דרך הקיבוץ בדרכם לשטח, חדי העין וודאי הבחינו באחדים מהם חולפים. אנו פועלים בנחישות לשים קץ לתופעה.

 

פוליסות ביטוח: כל חבר מחויב מידי חודש בהוצאות ביטוח שונות. בתחום הבריאות קיימים שניים  "דקלה (מושלם)" ו"סיעודי". בנוסף קיים ביטוח "דירה" (המבטח תכולתה בלבד).

על-מנת לאפשר לכל חבר לדעת מה מכסה/נותן כל אחד מהביטוחים ביום פקודה מחד ומאידך להימנע מפיזור בתפוצת נטו (חבל על יערות הגשם), במהלך השבוע הבא יונחו הפוליסות אצל יעל במזכירות, המעוניינים מוזמנים לעין בהן או לבקש מיעל לקבל אותן בדואר. תונח שם גם פוליסת ביטוח תכולת הדירה.

 

 שבת שלום

גלית      

תאריך מאמר מקורי
30/6/2011
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!