מראה מקום 66 גלית שלח - 2011
4.07.2011

 

לכל החברים שלום

רק כמה קטנים לסוף השבוע...

 

"הסדר בנים"- תזכורת: בהתאם להחלטת הקלפי, החל מחודש 9/11, שכ"ד לבנים יסובסד ב- 20% ולא כפי שהיה נהוג עד כה. שכ"ד כבר כולל את עלות ה"כבלים" ולכן לא תחויבו בו יותר בנפרד. להזכירכם, "הסדר בנים" מתייחס לבני 18 עד 28 שהוריהם חברי קיבוץ מלאים.

 

החלפת יו"ר: יהודה ביקש לסיים את התפקיד לפני תום הקדנציה (שלו ושל הועד) אשר תחול באוגוסט 2012. היות ויהודה מסכים להישאר כחבר בוועד, אין צורך בבחירת חבר נוסף אלא רק במינוי מחליף. איציק איתני הסכים לקחת על עצמו את התפקיד לשנה הקרובה והועד אישר. בהתאם לנוהל, מינוי זה יגיע לאסיפה ולאישור הקלפי.

 

שיוך דירות: לאחרונה מקבלים החברים בדואר הודעות ודרישות שונות מרשויות המס.

למרות הדאגה שמסמכים אלה מעוררים אינכם צריכים לעשות דבר ובוודאי שלא להעביר להם מסמכים באופן עצמאי!!  אנו מודעים לכול הדרישות ומטפלים בהן באמצעות הגורמים המקצועיים העובדים עבורנו -  משרד רואי החשבון ומשרד עורכי הדין.

את כל המסמכים וההודעות שאתם מקבלים, אני מציעה לשמור בתיק שייעדתם לנושא.

*** ובאותו עניין, בקרוב יגיעו נציג מברית פיקוח להעביר הרצאת הסבר לכל החברים בנושא הדיווח לרשויות המס בכל הקשור לתהליך השיוך. הודעה מדויקת על המועד והשעה תישלח.....

 

דמי עזיבה: בהנה"ח מתנצלים על העיכוב הקל, ביום ראשון תקבלו בתאי הדואר את הניירת הרלוונטית שבה תציינו לאן ובאיזה דרך תרצו לקבל את כספכם.

אנא מלאו אותה במהירות האפשרית והחזירו אליהם.

 

 

שבת שלום

גלית      תאריך מאמר מקורי
4/7/2011
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!