מראה מקום 70 גלית שלח - 2011

 

‏‏‏‏05/10/2011

 

לכל בית שדה נחמיה שלום

ראש השנה מאחרינו ואנו בשלהי הימים הנוראים,

תקופה טובה לחשבון נפש, לניקיון ויישור הדורים שרק המתינו להזדמנות.....

אני מנצלת את ההזדמנות שלי - ומבקשת סליחה באופן אישית וציבורית מכל מי שפגעתי בו

 

ומקודש לחול,

 

שוב כלבים – הציבור נחלק לשניים, אלו המחזיקים בחיה - והשאר.

גם מבלי להידרש ללשון החוק, אפילו גדולי האוהדים יודעים כי מדובר במטרד מונומנטאלי, כזה המחרבן ומשתין במרחב הציבורי, נובח ונובח ונובח (מעדיף כמובן בלילה) ולעיתים תוקף ממש.

כשהחיה הפרטית של פלוני מתנפלת לאלמוני על הרגליים או על גלגלי האופניים, הציפייה מפלוני כי יפעל להפסקה מיידית של העניין, אין לאלמוני צורך ברזומה של הנכס הפרוותי שברשותך או בפרגון לתרומותיו המפליגות, הסברים כי החיה "רק משתעשעת" אינם רלוונטיים וההפצרה באלמוני "שלא יפחד" היא חוצפה.

אנא, ידאגו ויקפידו כל אחד ואחת כי התחביב הפרטי שלו/ה לא יהפוך לסיוט של האחר.

 

תחנת דלק גם היא תתחלק לשניים, לגגון שהותקן ולמחירים.

גגון – עין חדה וצוואר במצב תקין יאפשרו להבחין בנ"ל שהותקן מעל תחנת התדלוק, מדובר בג'ירפה אמיתית אך כזו שאמורה לספק מחסה מפני הגשם והשמש. התודות לאברך-אלון.

מחירים – טרם ההחלטה על הפחתת מרווח השיווק של חברות הדלק, עמדה ההנחה שלנו לליטר בנזין על 48 אגורות. ברור לנו כי הנחה זו תקטן אך טרם נקבע השיעור. אנחנו בעיצומו של מו"מ עם החברה, במטרה להגיע להסכמות. ברגע שיוכרע -  ניידע.

 

שריפה ב"דולב": ביום שני בלילה עלה המבנה שרובנו מכירים כ"בית תינוקות" באש. לא היו נפגעים בנפש וגם זו נחמה. האש כילתה את המבנה, לרבות גג הרעפים החדש שהותקן אך לפני מספר חודשים. הביטוח כמובן הופעל ולמזלנו בני הנוער ממילא עברו לחלקו הדרומי של מי ששימש כבית הסיעודי כך שיש בידנו שהות מספקת להתארגן לפני שנידרש למבנה מחדש.

 

חלוקת גז: בשל חוק האוסר עלינו להחזיק מצבור בלוני גז, חלוקתו לבתים חייבת לעבור למחלק מורשה של חברת הגז. עבורנו הנוהל נשאר כפי שהיה, ממשיכים לרשום את הבקשות במקום הרגיל והחיובים יגיעו באמצעות הנה"ח. השינוי היחיד שיחול יהיה בתכיפות החלוקה,

זו תעשה בין פעם לפעמיים בשבוע ואספקת SOS, לא תתאפשר.

נא קחו זאת בחשבון ודאגו להתארגן למפרע ע"מ שלא תתקעו בלי.

                                                                                                                       

 

גמר חתימה טובה לצמים

ושבת שלום לכולם

 גלית     

תאריך מאמר מקורי
5/10/2011
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!