מראה מקום 80 גלית שלח - 2012

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏28/06/2012

לכל בית שדה נחמיה שלום,

הרבה תחלופת ממלאי תפקידים, טיפת חלב אחת, קצת חופש גדול, ותהליך חברתי

תרבות – לאחר 5 חודשים בהם לא נמצא/התנדב איש, פנה רוני משרדי לתפקיד.

הועד המוניציפאלי ראיין ומצא אותו מתאים וראוי. אני מאחלים לו ולנו הצלחה.

קליטה –   לתפקיד פורסם מכרז וחנוך נבחר. ראשית אאחל לו הצלחה ושנית אבהיר כי מדובר בקליטה לחברות באגש"ח בלבד.  לליווי וקליטת המשפחות הצפויות להגיע לשלב ב' בהרחבה, יימנה הועד המוניציפאלי את האחראי.

חשבת שכר – כרמלה יצאה לפנסיה לאחר שנים של עבודה מסורה. מקצועיותה והאכפתיות שלה נעמו לכל פונה והיו רבים כאלה. לכרמלה תודה ופנסיה נעימה – לאושרה (מחליפתה) הצלחה.

ניידה – לאחר למעלה משני עשורים במערכת החינוך, יוצאת ניידה לדרך חדשה. עשרות ילדים זכו ליהנות מהחום והרכות שידעה להעניק. אני מאחלת לניידה כי תזכה לאותה נחת שהסבה לנו.

נאמן ביטוח – רבקה ביקשה לסיים תפקידה ואנו בחיפוש אחר מחליף/ה. לרבקה הרבה תודה.

טיפת חלב: עם סיום עבודתה של חנה ובשל התנערות קופת החולים ("כללית") ממימון השירות, נקלענו למשבר והשירות הופסק. התאגדנו מספר קיבוצים ("מרפאות כפריות") ובסיוע מחלקת הרווחה של המועצה אנו פועלים מול הקופה, כולל בדיקה של החלפתה (ב"מכבי" למשל).

אני תקווה כי הנ"ל יניב תוצאות וכי נוכל לחדש שירות זה כמה שיותר מהר.

*** חיסונים בלבד יינתנו במרפאה עד סוף חודש יולי.

חופש גדול: החל עבור חלק ויכנס לתוקפו עבור כולם מחר. לכל תלמידנו, צעירים כבוגרים, אני מאחלת חופש נעים ובטוח ולהורים – אל ייאוש, תוך חודשיים גג, זה נגמר.

נערים"פעילות" לילית: עם ובלי קשר לסעיף הקודם, מגיעות תלונות על התגודדויות רעשניות של נוער במקומות ציבוריים הנמשכות עד שעות הלילה המאוחרות ומפריעות את מנוחת הציבור. הורים - נא היו עם היד על הדופק והדריכו את הצעירים באשר לכללי ההתנהגות המצופים.

מעגלי שיח בקהילה: מחר בבוקר נתכנס לישיבה נעימה בחברותא, נאכל, נצחק ונתעדכן באשר צפוי לנו בהמשך התהליך – נשמח לראות את כולם !!                    

שבת שלום - גלית           

תאריך מאמר מקורי
28/6/2012
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!