מראה מקום 88 גלית שלח - 2013

27/05/2013

לחברי שדה נחמיה שלום,

מים ציבוריים: פה ושם "קורה" שחברים מתחברים למקור מים ציבורי ועושים בו "שימוש" לטובת דשאים וגינות פרטיות, "שימוש" זה הוא גניבה לכל דבר ואנחנו מבקשים להפסיק  אותו.

סקר בריאות ומרפאה: בשל תלונות שהגיעו מהציבור ומשום שלא ידענו לאמוד את מהותן ומשקלן, הוחלט לסקור את המרפאה פעם נוספת, תוצאות הסקר (מצ"ב) מצביעות על שביעות רצון גבוה של הציבור מהשירות על כלל מרכיביו ומשקלן של התלונות נמצא שולי:

א.       לצוות המרפאה מגיעים תודות ושבחים על עבודתם המסורה לאורך שנים.

ב.      היות ומדובר על תוצאות סטטיסטיות, מי שיש לו השגות ומעוניין בהתייחסות נקודתית/אישית, מוזמן לפנות ישירות לצוות המרפאה או אליי – ע"פ העדפתו.

עוד עולה מהסקר כי כ- 70% מהציבור כלל אינו משתמש בשירות השר"פ וכ- 25% עושים בו שימוש מועט ביותר, אי לכך הוחלט בצוות-רווחה להפסיק לממן אותו. הזקוקים ליעוץ/טיפול רפואי, כשהמרפאה סגורה, יוכלו לחייג  2700* ולהיעזר בשירות שנותנת קופ"ח בחינם, באדיבות וביעילות. ** בנוסף - כתמיד במקרה חירום ניתן לפנות ישירות לחדר המיון בק"ש שמונה.

ואם כבר אנחנו בסביבה, תזכורת שתחסוך הפתעות ועלויות: 

על הזמנת אמבולנס, שאינה מסתיימת באשפוז, מקבל המזמין חשבון של מאות שקלים –

כבר קרה שחברים קיבלו ושילמו סכומים לא מבוטלים – לידיעתכם ושיקולכם.  


ביקור הגברת הזקנה: ביום חמישי שעבר הגיע גיורא זלץ, ראש המועצה החדש ואתו מנהלי התחומים לביקור היכרות. הביקור נפתח בסיבוב במשק שכלל את המוזיאון, בית ילדים וההרחבה. בהמשך נערך מפגש במועדון שבו הציגו בעלי התפקידים את הקיבוץ על כל מרכיביו.

לקינוח כמקובל, הוגשה למועצה רשימת השנור הידועה - לא בטוח שנקבל משהו, אבל היה נחמד.


תעודות זכאות: רובן המוחלט כבר מוכנות ובקרוב נזמין את החברים לחתימה מול עורכי הדין.


"הקיבוץ לאן": נא שריינו את יום שישי ה- 14/6 בין השעות 12:00-9:00 פרטים בקרוב.........

 

גלית

תאריך מאמר מקורי
27/5/2013
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!