דף מידע 2 מדנה

 

02/11/2014

לחברים שלום,

 

תעריפי חשמל – בחודש אוגוסט החם הייתה תחושה כי שילמנו יקר מידי בעבור שימוש בחשמל. בפועל  - (לאחר בדיקה של ממוצע מחיר החשמל על פני שנה)  חברי שדה נחמיה משלמים תעריף ממוצע הנמוך ב כ 15% לק"ווט – קצת יקר באוגוסט אך משתלם על פני שנה שלמה. 

 

השקיית שטחים ציבוריים – לאחר כמעט שנה של עבודה בשדה נחמיה זיו – קבלן הנוי מכיר היטב את השטחים הציבוריים אשר באחריותו.

אני מודה לכל החברים שהתנדבו לסייע בהשקיה בעבר ומבקשת כי יעבירו את האחריות לזיו .

השקיית שטחים ציבוריים צריכה להתבצע באמצעות צוות הנוי בלבד אין להשתמש באופן עצמאי בברזים ציבוריים .

 

העברת תלושי שכר – בחודשים האחרונים, אנו נתקלים בקשיים בהוצאת תקציב החברים במועד עקב אי העברת התלושים של חלק מעובדי החוץ, וזאת למרות פניות חוזרות ונשנות לחברים.

להזכירכם העברת התלושים צריכה להתבצע עד ל 15 בכל חודש, אני מבקשת לעמוד במסגרת הזמנים על מנת לאפשר להנהלת החשבונות להעביר תקציב לכלל החברים בזמן.

חברים שלא יעבירו את תלושי השכר במועד יזוכו בתקציבם במקדמה בגובה 85% משכרם, בהפרש יזוכו בתקציב העוקב לאחר העברת התלוש.

 

בטחון –  בשנה האחרונה אנו חווים גל פריצות אזורי אשר לא פסח גם עלינו (פריצה להנהלת חשבונות, סיכול ניסיון גניבת רכב, פריצה לבית בהרחבה, ועוד..) אנו מבקשים להגביר ערנות , לנעול בתים ורכבים ולהודיע לרוני הרב"ש על כל תנועה חשודה בקיבוץ.

כמו כן אנו מחפשים מתנדבים שיסייעו בהעלאת רמת בטחון הפנים, ע"י סיורים בלילות ומשימות שונות – המעוניינים יפנו לרוני משרדי.

 

הערכות חורף – בימים אלו אנו נערכים לחורף  - בוצע גיזום של שיחים ועצים הסמוכים לקווי מתח, עם סיום מסיק הזיתים ע"י החברים נגזום את עצי הזית.

 

בברכת חורף גשום ומלא ברכה!

 

דנה יוסף

מנהלת קהילה

קיבוץ שדה נחמיה
תאריך מאמר מקורי
6/11/2014
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!