משולחן המנהל העסקי - נעם עם קישינובסקי - עלי גדה 1

ראשית אספר מעט על תפקידי כמנהל העסקי של הקיבוץ (אגש"ח ליתר דיוק). ככלל, תפקידי מתמקד בפעילות העסקית של האגש"ח- ענפי המשק, המפעל, המפעלים האזוריים, ועבודה מול הרשויות בתחום עיסוקיי (רשות המים, המנהל ועוד). בנוסף לפעילויות העסקיות, גם תשתיות הקיבוץ הן בתחום אחריותי- חשמל, מים, בניה ועוד.. מבין עיסוקיי, מה שנוגע יותר לכלל אוכלוסיית היישוב, הוא פרוייקט שדרוג התשתיות.


קצת היסטוריה- ב 2007 החליט הקיבוץ על פרוייקט שדרוג תשתיות בשטח המחנה הישן, תשתיות שברובן הן וותיקות מאוד, מיושנות מבחינה טכנולוגית, לא אמינות ואינן משרתות היטב את הציבור. הפרוייקט כלל במקור החלפת צנרת ביוב ומים, חידוש מדרכות, מעט כבישים, שידרוג והטמנת רשת החשמל הציבורית  ותאורת שבילים. לפי התחזית העדכנית שלנו, הפרוייקט אמור להסתיים בסוף 2017.


בשנת 2011 החל הפרוייקט להתבצע באזור הכביש הסמוך למגרש הכדור רגל,  ובאזור המרפאה. קשיים בתכנון וביצוע עצרו את הפרוייקט למשך שנה. עם כניסתי לתפקיד, ממש בסוף 2013, העלינו באופן ניכר את רמת הבקרה על התנהלות הפרוייקט על כל מרכיביו- לוחות זמנים, איכות ועמידה בתקציב, והתוצאות בשטח ניכרות: בשנה האחרונה הספקנו הרבה מאוד- סיימנו את כביש המרפאה, את כביש 31 (מקביל ממזרח לכביש הסוללה), כביש 4  (כדור רגל) באזור הכיכר, וכמעט את כל השכונות המזרחיות. בשנת 2015 אנו צפויים לטפל בשכונת הסוללה ובשכונה הדרומית.


חשוב לציין- בטיחות- אנו עושים כל מאמץ להקטין ככל הניתן את מפגעי הבטיחות ולאפשר גישה נוחה גם במהלך העבודות. אם נתקלתם במפגע, אנא אל תהססו לפנות אל שמרי או אלי. שיתוף ציבור- בכוונתנו להגביר את שיתוף הציבור באישור תכניות העבודה של 2015, נשמח להיענותכם לזימון שלנו לשיחות בנושא, בעיקר תושבי השכונות המדוברות. כך נמנע מעיכובים מיותרים בעת הביצוע.


לפני סיום- דלתי פתוחה תמיד לפניות שהן בתחום העיסוק שלי.  אפשר לפנות בדוא"ל (
noamk@huliot.com)

או בנייד (נמצא אצל אילנה במזכירות).  אני מאחל לכל תושבי שדה נחמיה שנה אזרחית פורייה ובטוחה!

תאריך מאמר מקורי
14/1/2015
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!