ואלה שמות (לעלון) - מיכאל בן דרור - עלי גדה

במהלך חיפוש שם לעלון המתחדש פנינו גם אל חברי הקהילה בשדה נחמיה. הרבה תגובות לא הגיעו ופחות מכך ח'ייר יצא מכך. הגדיל לעשות החתום מעלה.


הנה זה בא:

בשמחה

אופניים ונחל  /פנצ'ר בקדמי  /  בגדה  /בגדה המזרחית  /  בין מזרח למערב  /  ראש הנחל  /  ראש הירדן  /  ראש פינה  /  ראש הנקרא / ארץ פלגי מים  /  שדה נחמיה  /  השדה של נחמיה  /  מול חרמון  /  מול גולן  /  בשדה נחמיה  /  משדה נחמיה  /  לשדה נחמיה  /  שדה הנחמיה  /  כי שדה נחמיה  /  דווקא שדה נחמיה  /  בין בניאס לחצבני  /  בין חרמון לשניר  /  דרום זה עמיר  /  עמיר זה דרום  /  בין הנהרות  /  מסופוטמיה  /  חוליות שלום  /  חוליות זה שם  /  חוליות זה כאן  /  עין תקציב  /  החולה שהבריא  /חוליות זה פה  /  גדלנו  /  צמחנו  /  והרי החדשות  /  הרי החדשות  /  בין גולן לנפתלי  /  מה חדש?  /  מה ישן?  /  נו, - והמשפחה?  /  לא שדה נחום!  /  לא מנחמיה!  /  לא חולתה  /  לא משהו  /  מרכז העמק  /  לב העמק  /  לב העסק  /  פה הכול מתחיל  /  תחתון אבל עליון  /  אנחנו פה  /  אנחנו שם  /  עבר והווה  /  מחוליות  לשדה נחמיה  /  ערה?  /  למה דווקא אני?  /  עט לחדשות  /  עת חפירה  /  מה חדש?  /  מה המצב?  /  ואיך ככה?  /  מה אתה אומר?  /  איפה האופניים?  /  מה מחלקים?  /  סליחה,  אבל הייתי לפניך  /  סליחה, אפשר להשעין עליך את האופניים?  /  מסתירים לי  /  הפקק שבשער /  הרחבה ובוטן  /  כפר סבא  /  כפר לא כבר סבא  /  בדרך לשטח א'  /קטן עלינו  /  קטן אבל גדול!  /  תשתה משהו?  /תודה,  אני רעב  /  רעב אבל צמא  /  /  אז תעשה נס  /  מחכים לנס  /  ספי ומעלה  /  יסוד המעלה  /  אחרי הגשר  /אחריי בווייז  /  אחריי!  (סססתתתממם...)  /  אז עדיף לפניי  /  וכו'  וכו'  וכו'.


ונסיים בהלצה תפלה במיוחד: -  בארה"ב,  כידוע,  חברות הרכבות מופרטות. חברת הרכבות של דרום קרולינה  הכריזה על תחרות נושאת פרסים בין הממציאים לחברה שם ססגוני, קולע ושמח.

זכה בתחרות אחיינו של המנהל  שהלך על -  "חברת הרכבות של דרום-קרולינה בע"מ"...


ולאלה ממאזינינו שלא מוצאים את ההקשר ושפתחו רק עתה את הרדיו,  נאמר כך: -  א י ן   מ צ ב  ששם הקיבוץ לא יופיע בשם העלון!  ולו רק בכותרת המשנה.


כך שהכול עדיין פתוח

תאריך מאמר מקורי
21/1/2015
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

מס' תגובות: 1

  • מזמן לא צחקתי
    22/1/2015

    רוני

    מזמן לא צחקתי

    כל כך - ישר כוח!