עדכונים מהחינוך החברתי קהילתי יוני 2016

הורים יקרים שלום,

הרשמות לפעילות הקיץ ליסודי

ההרשמות לקייטנות הקיץ לגילאי א-ו גילאי – יסודי החלו, סיום מועד ההרשמה הינו עד לתאריך 20/06/16 ומותנה מילוי טופס ההרשמה, הצהרת בריאות ותשלום מראש בהנהלת חשבונות. על הטפסים יש לחתום בכתב יד (לא מודפס) ולהגישם אליי.

פעילויות נעורים בקיץ

על לוח המודעות בכניסה לנעורים קיימות ההרשמות המעודכנות לפעילויות הקיץ (שם הילדים רושמים את עצמם). כל הפרטים רשומים בבירור יחד עם תאריך אחרון להרשמה. הרשמה לאחר תאריך זה יהיה על בסיס מקום פנוי ולא יהיה במחיר מסובסד (כלומר, יעלה יותר)

ביטול פעילויות נעורים + פעילויות מועצה: ביטולים לאחר התאריך האחרון להרשמה יגרור תשלום של 50%. ביטול של פחות מ 48 שעות לפני האירוע יגרור חיוב מלא. חשוב לציין, הטפסים על לוח הנעורים יהיו תמיד הכי מעודכנים, ואנחנו דואגים לעדכן ולפרסם בקבוצות הוואטסאפ של הילדים. מדריכי הנעורים טליה ויהונתן פנויים לכל שאלה בנושא. לו"ז קיץ מרוכז ישלח אליכם בקרוב

שימו לב - לקראת הקיץ נערוך שתי הרצאות בנעורים: סדנה של "פרדס" בנושא שמועות וסטריאוטיפים בנושא אינטימיות ומיניות – לבני נוער והרצאה בנושא הכרת והבנת הסיכונים בחופשת הקיץ לנעורים. הסדנא וההרצאה הינן מסובסדות על ידי מערכת החינוך הבלתי פורמאלי. חשוב לנו שהנוער יכיר ויבין את הפיתויים והאתגרים שמזמן החופש והקיץ וינהג באחריות. ההרצאות חשובות אנא עודדו את הילדים לקחת חלק בסדנאות הללו.

שלום כיתה א'

כחלק מהערכות לקליטת עולים לכיתה א' אני מקיימת שיחות הורים אישיות. אבקש מהורים שעדיין לא הגיעו לשיחה לקבוע איתי מועד. בנוסף לאורך הקייטנה נקיים מספר מפגשים בהם יגיעו הבוגרים לפעילות קצרה לטובת הכרות של סביבת בתי הילדים ואופן הפעילויות.

"השמו"צ בא לקיבוץ"

בחודשים האחרונים התקיימו פגישות הכרות של מק"ק השומר הצעיר עם הנעורים שלנו. זאת לאחר תקופת התקשרות ארוכה שלבסוף נשאה פירות. כחלק ממיפוי הצרכים אנו עובדים בימים אלו על מערך הדרכה לנוער ביישוב בהובלת טליה מדריכת הנעורים שלנו. בשנה הבאה נלווה את הנוער אשר יצא לקורס מדצ"ים ונקיים פורום מדצ"ים בשדה נחמיה.

במסגרת פעילות השומר הצעיר דרשתי שיגיע בשנה הבאה לישוב מק"ק קבוע בשאיפה לייצר מערך הדרכה מקביל של התנועה לשכבות ד-ו. כמו כן, המדצים שלנו ישתלבו בהדרכה בבתי הילדים כחלק משעות אחריות האישית של בית הספר, ואלו מבניהם אשר יעברו לאורך השנה את הליווי ופורום המדצ"ים יוכלו להשתלב במערך ההדרכה הקבוע.

לצד זאת, מצורפים פרסומים למפעלי הקיץ של השומר הצעיר, פעילויות מעניינות וערכיות לילדים ולנוער, שימו לב לפרסום בדוא"ל ועל לוח הבלתי פורמאלי בכלבו.

עבודות התשתית בבתי הילדים

עבודות התשתית סביב בתי הילדים הינם לקראת סיום וצפוי לנו שיקום לפני תחילת הקייטנות, מדרכות חדשות, תאורה ודשא חדש במרחב של צופית.

 

 

שיהיה לנו ולילדנו קיץ בטוח ומהנה

בברכה,

 

אדוה ריבר

מנהלת החינוך הבלתי פורמאלי

שדה נחמיה

תאריך מאמר מקורי
29/6/2016
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!