נכון, היום לא יום חמישי
לכל מינויי אתר שדה נחמיה שלום

לאט לאט התבהרה התמונה העגומה שבחודשיים האחרונים דפי החידושים של אתר שדה נחמיה הנשלחים באדיקות בכל יום חמישי. נזרקים לדואר זבל (Spam). כנראה שגוגל מזהה את הדואר שלנו כדואר לא רצוי וזו דרכו להגן עלינו.


יש תקלה!! מנסים לתקן.

התופעה לא נעימה אבל גם לא פשוט לגלות אותה. 

לפני עידן הטלוויזיה ואינטרנט היה רק קולנוע. הקיבוצים היו זוכים לסרט אחד כל שבוע תמיד באותו יום. יום ההקרנה של שדה נחמיה היה ביום שני. הסרט היה מגיע באוטובוס. וכשאוטובוס האחרון של יום שני הגיע בלי הסרט התרחשה קטסטרופה. 
את כל הגליל היו הופכים כדי למצוא איפה נתקע הסרט.
היעלה מישהו על דעתו שהסרט של יום שני לא יגיע ולא נרגיש בכך?

נחזור לעניינינו.
כשחידושי אתר שדה נחמיה נזרקים ע"י גוגל לפח, זה לא קורה לכולם ולא קורה בבת אחת. אני חי באשליה שכולם מקבלים הכל, עד שמגיעים הטלפונים שמבררים בעדינות שמא אני בחופש.

אז כפי שאמרתי, היום לא יום חמישי, והדף הזה נשלח במיוחד כדי לברר האם התקלה תוקנה ו/או עד כמה היא חמורה. וכדי לדעת שעברנו את המשבר אצטרך לבקש את עזרתכם.

לחצו בבקשה למטה על הכפתור 
 ורשמו מלה אחת "קיבלתי". אבקש רק זאת.

אם אתם רוצים שאסיר אתכם מהרשימה רשמו זאת במפורש ואבצע מיד. 
אחת הסיבות לתקלת הספאם היא שמישהו שלא רצה להמשיך ולקבל הודעות מאיתנו הגדיר את חידושי שדה נחמיה כספאם.  וגוגל הבין זאת כדואר שמגיע ממקור לא אמין.

חשוב לדעת שאת הספאם ניתן לאלף.

כשאתם מקבלים דואר שנזרק לספאם, תיכנסו לתיבת הדואר הנקראת ספאם, תפתחו את המייל שנזרק לשם בטעות, לחצו על הכפתור "לא ספאם". כך יובטח לכם שבפעם הבאה דואר שמגיע מאותו מקור יישאר בתיבת הדואר הנכנס ולא ייזרק לפח.

ולמי שרוצה לדפדף בכל מה שפורסם בחודשים האחרונים לחצו כאן לעבור לקישור.

נתדפדף ביום חמישי.

אמנוןתאריך מאמר מקורי
1/1/2018
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!