מראה מקום 10 - 2009 - גלית שלח

08/03/2009

לכל תושבי הישוב שלום רב,

אדר נכנס ואיתו, כך יש לקוות, השמחה,

דף זה יוקדש לבאים: קצת בעלי חיים, קצת על חילופי נשיי, ועדה אחת לאיוש, ועדה נוספת לקלס ושבח ולקינוח פירוט  מועדי האסיפות ותוכנן.

 

חתולים: בשונה מהפעמים הקודמות בהן עסקנו בכלבים, הפעם תוקדש הפינה לחתולים. אמנם לא נושכים ולא מתנפלים אך מהווים מטרד אמיתי. אני מודעת לשלל מפגעיו של המיילל הופך העציצים המתנחל בהמוניו ומטנף כל פרגולה פנויה. עם זאת ידינו כבולות,  אין במסגרת  החוק שום פעולה שניתן לעשותה. כל רעיון, יוזמה ציורית/יצירתית שאינה בגדר עבירה יתקבל בברכה. בפעם הבא – יחסינו לחוגלות ...

 

ריכוז חינוך בלתי פורמאלי: אילנה עמידור  נבחרה מבין שלל מועמדים מצוינים להחליף את שירין. החפיפה בין השתיים הסתיימה ואילנה היא הכתובת הרשמית. אני שמחה עבור כולנו שתפקיד נוסף מאויש ע"י כוחותינו ומאחלת לאילנה הצלחה רבה בתפקיד.

 

ועדת ביקורת: עלינו לבחור בקלפי שני חברים נוספים לוועדה. למרות המאמץ שהושקע בפניות לחברים שונים, טרם נמצאו השניים שירצו/יסכימו. אני יודעת שיש לא מעט חברים הסוברים כי ועדה זו מיותרת וניתן לבטלה אך בעיני הביקורת משמשת כלי חשוב בתרבות הניהולית של כל ארגון וראוי שתהיה קיימת. אני משתמשת בדף זה ע"מ לפנות שוב למי שרואים עצמם מתאימים, לפנות. נקדיש עוד זמן המתנה אך במידה ולא יימצאו החברים נאלץ להכריז שלא ניתן כרגע לקיים ועדה זו.

 

תרבות: זכינו לשניים בתקופה שחלפה הראשון בהם הוא ערב שירי אריק אינשטין אשר זכה הן להשתתפות מרשימה והן לשבחים מפי כל אלה שלקחו בו חלק. ערב מושקע ברמה גבוה ולשניים עיקריים התודה – אתי פטיש ודודו תבור.

האירוע השני הוא חגיגת טו בשבט אשר הפכה להפנינג צבעוני טעים ורב משתתפים. כתמיד, התודות לצביה (וכמובן לצוות שאיתה) אשר משקיעים שעות ומאמצים אין סוף בניצוח על שעות הפנאי שלנו וארגונן. 

 

אסיפות -  החודש אנו צפויים לחמש אסיפות. לבקשת חברים אני מפרסמת את המועדים והתכנים:

א)     היום 8/3/09 יום ראשון-  אסיפת כלל הישוב !! אסיפה ראשונה שלנו כחברה משותפת. באסיפה תינתן סקירה ע"י עמוס (מלווה חיצוני לתהליך המשותף) על עבודת הצוות הזמני המשותף שכלל את: יוסי כהן, שי זיו, דני משה ושמוליק מרקוביץ כנציגי ההרחבה וכן את יהודה קדר, אלדד שהם ואנכי כנציגי הקיבוץ. בנוסף, יוסבר מיבנה התקציב לשנת 2009 וכן אופן ניהול הבחירות לוועד המוניציפאלי, של כלל היישוב את נציגו.

ב)      ביום 12/3/09 יום חמישי – אסיפת חברים. על סדר היום, תכנית השקעות.

ג)       ביום  15/3/09 יום ראשון – אסיפת חברים. על סדר היום דיון בנושאים אישיים, פרטים ישלחו.

ד)      ביום 19/3/09 יום חמישי – אסיפת חברים.  סיכום שנה "חוליות", דו"ח מנכ"ל.

ה)      ביום 29/3/09 יום ראשון – אסיפת חברים. דיון מסכם (לאחר בדיקת עו"ד חיצוני) בחוזה השיוך ולפני הצבעה בקלפי. חומר יישלח לפני המועד.  

 

כל האסיפות חשובות ואני מקווה שהשתתפות בהן תהיה ערה, (כל מספר מעל 9 נכנס בקטגוריה זו) שהרי מדובר בהחלטות הנוגעות לעתיד כולנו.

 

 

 

                                                                                    עד כאן להפעם

                                                                                    שבוע טוב

                                                                                    גלית

 

תאריך מאמר מקורי
8/3/2009
תגובות לדף
חדש

תגובות לדף

עדיין אין תגובות. אתם מוזמנים להגיב!