קולאז' חוליות בשרשרת ליום העצמאות ה-72

13/05/2020


לכבוד החג הוצבו בקיבוץ שלושה שלטים גדולים שצורפו לברכה אחת:

"חג עצמאות שמח לכל בית שדה נחמיה. נוסיף עוד חוליה בשרשרת לכבוד קהילת שדה נחמיה לתפארת."

שניים מהשלטים עוטרו ע"י בני הנוער והשלט השלישי הוא מצרף (קולאז') אורכו 9 מטר והוא מורכב מ 1200 תמונות שנאספו בארכיון במהלך 80 שנות הקיבוץ.

הקולאז' זכה לתגובות רבות במדיות החברתיות ואנו מעלים כאן גרסה דיגיטאלית שלו שמאפשרת הגדלה וצפייה בתמונות המרכיבות אותו.

מומלץ לצפות בדף זה ממסך מחשב שולחני ולא בטלפון סלולרי זאת בשל גודלו של הקובץ ומנגנון התצוגה בו . יש להמתין לטעינת זכוכית המגדלת ואז להזיז אותה עם העכבר ולרפרף על התמונות הרבות.>נא להמתין, הקולאז' בטעינה

לקט תגובות:

ממש מקסים הרעיון והביצוע של הפלקטים, בעיקר התמונות כמובן. אפשר לעמוד שם שעות להסתכל. כיון שאנשים ירצו לחזור ולהסתכל בתמונות הרבה זמן, אני מציעה למצוא מקום קבע ומוגן לקולאז'.

תקשיבו! לקינוח עצרנו מול הקולאז' ליום העצמאות- וואוו. איזה תמונות. שווה ביקור. התמונות של כולם מפעם ממש מעוררות השראה. לאו דווקא של המשפחה שלנו.

מדהים יפה מאד ומרשים ביותר! תודה יעל, שהסבת את תשומת לבי לתמונת אמי, שפרה ברומט במרכז הח׳ של ״שדה נחמיה״!

כל הכבוד להוגי ויוצרי הקולאז' המדהים וכמובן לינקי האלוף על איכות הביצוע. 👏🏼👏🏼👏🏼❤️, שלט מדהים ומחמם את הלב תודה רבה לכל הוגי הרעיון והמבצעים אתם אלופים ! חג שמח . מדהים ומרגש👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧 כל הכבוד..💪🏻 הטקס השלטים והכל פשוט מחמם את הלב ❤️ כל הכבוד קהילה נהדרת חג שמח לכולם 🌹 מדהים אלופים👏🏆 מקסים!! מדהים ומרגש לראות את כל התמונות מהעבר והווה מקסים יפיפה ומרגש, עצמאות שמח מקסים, יפהפיה ומרגש. כל הכבוד❤ מקסים. תודה רבה 💕 מדהים ❣

תגובות לדף זה
תגובה חדשה

חבל שלא כל התושבים בתמונה ויש כאלה שמופיעים מספר פעמים

| 17/5/2020
חסר רכיב