מרימים כוסית לנקלטים החדשים

01/07/2020

מכתב תודה מנסים עסיס

אילנה שלום.

בשמם של מירי ליאב והבנים איתי ואופיר ,בשמי ובשם המשפחה כולה אני רוצה להודות לך על הליווי והתמיכה הבלתי מסויגים שלך בנקלטים בדיונים בוועדת הקליטה ,בוועדת הקבלה ,בוועד ההנהלה בזום ,ובאסיפה בזום.

על המרץ וההתלהבות הסוחפת בה הדבקת את חברי הקיבוץ ,והמרצת אותם להגיע בימים ה' 18.06.2020 וביום ו' 19.06.2020.לקלפי כאשר הם עטויי מסכות על מנת לממש את זכותם ולהצביע.

אתמול ציפתה למירי וליאב הפתעה מרגשת נוספת כאשר לביתם הגיע שליח עם זר פרחים מקסים ששלחת להם .

אני משוכנע שמשפחותיהם של שלושת הנקלטים הנוספים דני סובול, טל בלס פינטו ואחותך שחר שלזינגר  שותפים להערכתנו .

אחוז המשתתפים בהצבעות היה גבוה מאד .הרוב הגדול שהצביע עבור הבנים מעיד על רצונם של החברים לראות אותם ואת יתר הבנים חוזרים הביתה וחיים בתוכנו.

עבורי זו סגירת מעגל. כאשר הגעתי לקיבוץ היום לפני 70 שנים ב 22.06.1950 הייתי ילד בן 11 שנים בלבד.

כאשר ביום ו' האחרון  הגעתי להצביע ,תמר לוי ישבה בקלפי. המעמד של קבלה לחברות היה מאד מרגש עבורי. הוא החזיר אותי באחת לאסיפת החברים  שהתכנסה בקיץ 1958לפני למעלה  מ62 שנים ,כאשר הנושא היחיד שעמד על סדר היום היה קבלתם לחברות של בני המחזור הראשון  מקבוצת נחליאלי .מקבוצה זו חברים היום בקיבוץ ,יהודה קדר, גדעון שלח, יעל דאי ,תמר לוי ואנוכי.

עבורנו ועבור כל החברים אסיפה זו הייתה חגיגה של ממש. ההתלהבות הייתה עצומה  .ההצבעה הייתה על קבוצת נחליאלי כולה כיחידה אחת, היא הייתה גלויה  ונעשתה בהרמת ידיים של כל החברים. נתקבלנו  פה אחד. לא היה צורך בספירה.

ולכם החברים, אני רוצה להודות  על השתתפותכם הערה בהצבעות ,על הרוב הגדול שתמך בקבלתם של הבנים לחברות, ועל הפרגון הרב שהענקתם לכולנו.

 עסיס.

תגובות לדף זה
תגובה חדשה

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!

חסר רכיב