חברים חדשים

16/11/2020

 לחברים שלום רב,

 

אנחנו ממשיכים לקלוט לחברות מלאה מתוך תפיסה שצריכה להיות המשכיות לקיבוץ שדה נחמיה אגש"ח והרצון להצעיר את הישוב ולהוסיף כוחות חדשים מתוכנו.

אני שמחה להציג משפחה צעירה מש' גבאי דודיק ויפית שהם חברי קיבוץ שדה נחמיה והחליטו לשנות את הסטטוס שלהם מעצמאות כלכלית לחברות מלאה.


נאחל למשפחת גבאי  הצלחה רבה.


עדי הורוביץ אשתו של מאור הורוביץ. הם חזרו יחדיו משליחות של שנתיים בברזיל עם שני הבנים עדי ביקשה להצטרף ולהיות חלק מחברי שדה נחמיה.


נאחל לעדי בהצלחה רבה.

 

בברכה

אילנה – רכזת קליטה שדה נחמיהקצת על עצמי...

 

שמי עדי הורביץ (33) נולדתי וגדלתי כל חיי בירושלים.

נשואה למאור הורביץ- חבר קיבוץ שנולד וגדל כאן.

אמא לעמית (4) ושחר (2) ,המקסימים, שמתחנכים בגני הקיבוץ.

 

לקיבוץ הגעתי ביולי האחרון אחרי שליחות של שנתיים בסאו פאולו, ברזיל. לשליחות יצאנו מאור, אני ועמית מטעם הסוכנות היהודית. שחר נולד בברזיל וחזר איתנו ישר לקיבוץ כשהוא בן שנה ו 4 חודשים. במסגרת השליחות לימדתי עברית ,למבוגרים וילדים, טרם עלייתם לישראל.

בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד וחינוך יסודי. לפני השליחות חינכתי כיתת חינוך מיוחד לילדים עם בעיות התנהגות, בעיות רגשיות ולקויות למידה בירושלים. כיום אני מחנכת כיתת חינוך מיוחד בבית ספר "קורצ'אק" בקריית שמונה. עוסקת בהוראה זו השנה ה 6.

בנוסף להיותי מורה במשרד החינוך, אני גם מדריכת פילאטיס מכשירים ועסקתי בתחום זה במשך 7 שנים. מגיעה מעולם המחול והתנועה שמהווים חלק חשוב בחיי. בתקופת הקורונה העברתי בערוץ הקיבוץ שיעורי יוגה לילדים יחד עם בני עמית ואני רואה את עצמי משתלבת ומשלבת את תחום התנועה והפילאטיס כאן בקיבוץ.

בשנה האחרונה למדתי להכיר קיבוץ מיוחד ביופיו עם קהילה מלאה בחיים, בערבות הדדית ובנתינה. הכרתי חברים חדשים ואנשים טובים והמשפחה שלנו מאושרת מאוד מהמעבר לכאן. נרגשים לגדל את ילדנו במקום המיוחד הזה...
לחברי וחברות הקיבוץ שלום.

אנו יפית (42) ודודי (43) מבקשים לכתוב מעט על משפחתנו ,וזאת במסגרת הגשת המועמדות שלנו למעבר ממסלול עצמאות כלכלית בו אנחנו חברים משנת 2009.

כזוג צעיר בחרנו להקים את בתנו בקיבוץ ומשנת 2002, פה הוא בתנו.

ילדינו המקסימים כפיר (16) מאור (12) ונועם (10), זוכים לגדול לצד משפחתם הרחבה, חברים טובים וקהילת אנשים החיה ופועלת לפי ערכים של מעורבות חברתית, עזרה הדדית ודאגה לזולת, ועל כך אנו מוקירי תודה.

דודי הינו בן המקום בנם של שישו ז"ל ונעמי גבאי.

לאורך השנים פעיל בהתנדבות בוועד האגודה המוניציפלית, קדנציה שלישית בתפקיד. עובד היום בתחום המכירות במפעל חופית השייך לקבוצת חוליות.

יפית ילידת המרכז, בעבר ניהלה את מערכת חינוך לגיל הרך בקיבוץ ובקיבוצים נוספים בגליל, היום נמצאת בתפקיד מנהלת מש"א כאן בשדה נחמיה. נוהגת להיות שותפה בפעילויות התנדבות שונות בקהילה.

כאן הכנו שורש, משפחתנו נטועה באדמה פורייה זו, מכאן תחושת השייכות והרצון להמשיך ולתרום.

 

בברכת ימים טובים

משפחת גבאי


תגובות לדף זה
תגובה חדשה

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!

חסר רכיב