קולטים חברים חדשים: נטע אגסי ואביב מרון, עינת בנישתי, זהבה ודביר בכרך

23/02/2021

 קולטים לחברות מלאה בשדה נחמיה

 

לחברים שלום רב,

                                            דף עדכון המשך הקליטה

 

את שנת 2021 פתחנו עם קליטה של חברה חדשה בת משק רעות איתני שמתעדת לבנות את ביתה בשדה נחמיה עם בנה יותם, רעות בתם של חמוטל ואיציק איתני התחילה את התהליך בשבו בנים והמשיכה לחברות מלאה עם תמיכה רחבה של החברים בשדה נחמיה.

כפי שציינו בעבר אנחנו מתמקדים בשלב זה רק בקליטה פנימית של בני ובנות משק רואים את החשיבות של המשכיות הקיבוץ – האגש"ח, מנסים לצמצם סטטוסים ולהצעיר את הקיבוץ. לקראת האסיפה הקרובה אנחנו רוצים להציג את המועמדים הנוספים שהגישו את בקשתם להיקלט לחברות מלאה .

 

הראשונים שפנו בתקופה האחרונה נטע אגסי מרון ובן זוגה אביב מרון, נטע בתם של סמדר והלל גם הם התחילו את דרכם בקיבוץ בשבו בנים, המשפחה הצעירה נכנסה לא מזמן לביתם החדש עם שני ילדיהם שחר וזוהר. נטע נטורופתית, אביב עוסק בתחום הקפה מעל כ 15 שנה וכיום בעל חברה שנותנת מענה בתחום בכל אזור הצפון.  המשפחה עברה את כל האבחונים הנדרשים וועדת קליטה ממליצה בחום לקבלם. עינת בנשתי דהאן – עינת בתם של ניסים ז"ל וציפי תבדל לחיים ארוכים הינה חברת קיבוץ מזה 11 שנה הייתה במעמד של עצמאות כלכלית ומבקשת לעבור למסלול של חברות מלאה עינת חיה פה עם בתה שי, עינת עוסקת כבר שנים רבות בשיווק ואירועים תיירותים וכעת מעל שנה מנהלת את המשרד של תיירות מעין ברוך. עינת עברה את כל האבחונים הנדרשים ונאחל גם לה  הצלחה.

זהבה ודביר בחרך – דביר בנה של שושי תבור ז"ל ואילון יבד"לא, בנו את ביתם בהרחבה, זהבה בוגרת הנדסה תעשיה וניהול עוסקת בניהול תפ"י במפעל חרט בחצור הגלילית. דביר, הנדסאי תעשיה וניהול עובד בתעשיות בנטל שבמרום גולן.

למשפחה שני ילדים מיכאל ועדן המשפחה מבקשת להתקבל לחברות מלאה והיא עברה את כל האבחונים הנדרשים וגם להם נאחל כמובן הצלחה בקליטה.

 

כל הנקלטים נדרשים לעבור אבחונים להשלים פנסיות במידת הצורך ולשלם דמי כניסה וערבות הדדית שמחולקים חזרה לחברים לפי החלטת הקלפי.

 

אסיפה תתקיים ביום שני ה1/3/21 מצרפת לכם את מכתבי הקבלה של המשפחות. ובאסיפה הן תצגנה את עצמן.

 

 

שיהיה לכולם בהצלחה

רב בריאות לכל בית שדה נחמיה

אילנה וועדת קליטהלחברים שלום רב ,   

                                                                        נתבקשנו לכתוב על עצמנו במסגרת הגשת מועמדות לקבלה לחברות לקיבוץ .

 

שמי דביר בכרך בן 43 בן קיבוץ נולדתי וגדלתי בקיבוץ שדה נחמיה, הורי שושי ז"ל ואיילון בכרך .

בוגר הנדסאי תעשיה וניהול ,כיום אני מנהל ביקורת מכאנית בתעשיות בנטל שבמרום גולן .

 

בשנת 2011 נישאתי לרעייתי זהבה בת 40 ילידת חצור הגלילית , בוגרת הנדסאית תעשיה וניהול. ומהנדסת רשתות .

בעלת רקע ניהולי במשאבי אנוש , רכש , תפ"י  , כיום עוסקת בניהול תפ"י  במפעל תעשיות חרט הגליל בחצור הגלילית .

אנו הורים ל2 ילדים מתוקים , מיכאל בכרך בן 7.5 נולד בקיבוץ  שדה נחמיה לומד בכיתה ב' בבה"ס הגומא כפר בלום, אוהב כדורסל , כדורגל , פעיל בחוגים גודו , ונינג'ה קיד .

עדן בכרך בת 5.5 נולדה בקיבוץ  לומדת בגן השיטה אוהבת לשיר , לשחות , ופעילה גם בחוגים גודו ונינג'ה קיד .

 

בנינו את ביתנו כאן בקיבוץ שדה נחמיה בהרחבה החדשה

אנחנו רואים בשדה נחמיה בית , ומביאים איתנו ניסיון ניהולי בו ניתן למצוא לו ביטוי בנושאים שונים בתעשייה ובכלל .

כמי ששורש משפחתו בקיבוץ ובנה את ביתו בקיבוץ ,תחושת השייכות והחיבור למקום הינה טבעית עבורנו .אנו רואים בהמשכיות זכות וגם חובה . מבחינתנו לטפח ולגדל את משפחתנו באותו מקום ובאותה אוירה  וללכת באותם שבילים שבה אני הלכתי בתור ילד זו התגשמות החלום.

 

ומכאן האפשרות הנכונה להצטרף ולתרום כחברי קיבוץ מן המניין ולהיות מעורבים בחיי הקהילה .

עם המעבר למעמד של חברים בקיבוץ נוכל לקחת חלק בפורומים ובתפקידים השונים לבחור ולהיבחר לסייע ולהשפיע .

 בברכה ,

משפחת בכרךמשפחת אגסי-מרון

קצת עלינו,

נטע אגסי, בת 37, נולדתי וגדלתי בשדה נחמיה.

לאחר הצבא עזבתי את הקיבוץ לטובת טיולים בעולם ומשם ללימודי נטורופתיה של 4 שנים בתל אביב, לקראת סיום לימודי הכרתי את אביב וכעבור כשנתיים החלטנו לעזוב את העיר ולעבור/לחזור לקיבוץ.

 

אביב מרון, בן 48, יליד תל אביב, בעל תואר ראשון במנהל עסקים, עובד בתחום הקפה מזה 15 שנה. לפני תשע שנים הכרתי את נטע ואיתה ביחד גיליתי את הצפון הקסום. לאחר המעבר לקיבוץ הקמתי חנות קפה בקריית שמונה שבה איגדתי את כל הידע שצברתי בתחום הקפה, כיום 7 שנים לאחר מכן אני בעל חברה לפתרונות קפה בכל אזור הצפון.

 

אנחנו הורים לשחר בת ה- 5.5 וזוהר בן ה-3 שגדלים בקיבוץ מוקפים באהבה של סבא, סבתא ודודים.

 

בימים אלה אנחנו עובדים יחד בעסקי הקפה, נהנים מחיי הקיבוץ והקהילה, מהקרבה לנחל ולטבע ומרגישים שההחלטה לגור בשדה נחמיה הייתה הבחירה המתאימה עבורנו ועבור ילדינו. הקבלה לחברות היא השלב הבא מבחינתנו, לאחר שסיימנו לבנות כאן את ביתנו ואנחנו מתפנים לחיים עצמם. מצפים להמשיך ולקחת חלק, להשפיע, לתרום ולהכיר טוב יותר את הקיבוץ כפי שהוא היום.
שלום רב

שמי עינת בנישתי ( דהאן) נולדתי בשדה נחמיה לניסים ז"ל וציפי תבדל"א דהאן מוותיקי הקיבוץ.

בגיל 30 לערך עזבתי את הקיבוץ ושנפתחה האופציה לפני כ-11 שנים לחזרת בנים לקיבוץ חזרתי באושר רב עם בתי שי לשדה נחמיה לחברות בעצמאות כלכלית.

מאז נולדו לי שני נכדים כפיר ועומרי המתוקים ילדיהם של בנותי רז ומורן שכל כך נהנים להגיע ולשחק ברחבי הקיבוץ ולבקר את סבתא ציפי.

אני עובדת שנים רבות בשיווק, מכירות, והפקת אירועים בתיירות וכשנה מנהלת משרד בכפר הנופש מעיין ( אשר במעיין ברוך) . אחראית לכל ההתנהלות השיווקית של כפר הנופש.

 

כיום אני מבקשת לעבור מחברות בעצמאות כלכלית לחברות מלאה . מאמינה שאוכל לתרום את חלקי בקיבוץ , שמחה וגאה להיות ממשיכה את דרכם של הורי.

 

 

תודה ובברכה

עינת  

 

 

תגובות לדף זה
תגובה חדשה

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!

חסר רכיב